Letra 7

Orgazma e pare..Hmmm cme kujtove moj zh.

Ishte hera e 4, apo e 5t qe kryeja mardhenje me te dashurin tim .

Ishim diku larg qytetit larg zhurmave , afer dètit dhe afer gjith tmirave.

Erdhi koha e darkes dhe me ne fund do flinim bashk , dhoma e mbushur me qirijn dhe me nje er dashurie rreth e perqark.

Afrohet , hipen siper dhe vazhdon te penetroj , ne menyren e tij te adhurueshme dhe te magjishme , penetron thell , ehe shum thell dhe per nje moment ndryshon pozicjon , dhe arriti te hynte shummmm thell aq sa sma merrte mendja qe do mund te behej e mundur nje penetrim i atill .

dhe kur mes renkimeve dhe te uleriturave eheee ndodhi as vet se kuptova sesi po kishte prekur piken e ashtuquajtur G..

Di te themse ishte nje ndjesi jo toksore ishte nje ndjesi platonikisht e pashpjegueshme .

Pervec faktit qe isha ne qiell per vete hajt e tmbaje ate  pastaj qe ishte tmerrsisht i lumtur dhe i cmendur qe kish ndodh e gjith ajo .

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *