Letra 2

Pershendetje… jam 27 vjece dhe deri para nje viti as qe e kisha idene se cfare ishte orgazma….

Sa here kryeja mardhenie me partnerin tim ndjeja kenaqesi por nuk mund te them se ishte kushedi se cfare….

Para nje viti lexoj nje artikull per vibratoret 😜 e ndjeva se me duhej patjeter nje i tille ose perndryshe do tradhetoja partnerin tim ne kerkim te kenaqesise….

Dhe keshtu qe e bleva nje vibrator(e ruaj si syte e ballit😃)……hera e pare qe e provova nuk mundesha ta mbaja shume, me dridhej i gjithe trupi dhe ndjeva nje sensacion te pa provuar me pare…..

Hera e dyte ishte nje mrrekulli e vertete , aty ndjeva se cdo te thote te te dridhen kofshet dhe truri te udhetoje ne nje destinacion magjik dhe te panjohur…..

Sa here jam e eksituar i drejtohem atij….. 😜 orgazmen me nje mashkull nuk besoj se do e provoj ndonjehere….

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *