Banorja e Big Brother VIP Kosova, Dafina ka rrëfyer një histori goxha emocionuese, ndërsa ka treguar hapur se ka pasur raste që për shkak të mungesës së kushteve ekonomike, të mos ketë mundësi për t’ia blerë qumështin vajzës së saj.

Ajo ka sugjeruar vajzat që të jenë të përgatitura për situata të ndryshme në jetë.

“Duhesh me qenë e përgatitur psiqikisht dhe në çdo mënyrë, duhesh me qenë e përgatitur me faktin se ti mund të mos e qosh mirë me një person dhe të lë vetëm pse i teket dhe ecë. Kam qenë aq e përgatitur sa që e kam menduar se mund të mbesë pa kurrgjë, nuk më ka qitë për toke”, ka thënë Dafina.

“Më ka ndodhur që s’kam pasur para për tomël të qikës, ka ndodhur një ditë ose dy”, ka shtuar ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *