Atdheu ka postuar një fotografi të Xhulit në Instagramin e tij, dhe ia ka vendosur emojin në formë të kurorës. Pas kësaj, ai e ka shpjeguar edhe një herë se me të e ka lënë të takohet jashtë për t’i sqaruar gjërat.

Ai poshtu ka thënë se nuk mund t’ia kthej kurrizin dikujt që ka ngrënë bukë nga dora e saj. Ish-banori i Big Brother Vip Kosova poashtu ka kërkuar nga njerëzit të mbrojnë gjininë femërore, sidomos nga femrat.

Nëse nuk e mbani në mend, Atdheu i dha fund njohjes me Xhulin sa ishte brenda BBVK, pasi siç pati thënë ai, i dukej vetja sikur po ndërhynte në mes të një çifti. Kjo pasi Xhuli e ka treguar një histori njohjeje të dashurisë me dikë jashtë dhe kjo ka prekur Atdheun.

”Njerez kuptojeni mre mesazhin qe po jao e kam thene dhe e them prap me Xhulin e kemi lene te takohemi jashte ti flasim gjerat jashte dhe ashtu do ngelet, po nuk ja kthej kurre kurrizin dikujt qe kam ngrene buke nga dora e saj dhe kujdesin qe e ka pas e bej per gjjinin femer te gjithe ne kemi ardh ne kete jete nga kjo gjini.

Me vjen turp pje jemi keshtu ja le fajin te keqijave qe kemi perjetu si popull e kemi kaq shume mllef se nuk ma mundesi te kete arsye tjeter mbroni gjinine femer sidomos ju femra njera tjetren” ka shkruar si. Më poshtë mund t’i shihni dy postime të Atdheut.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *