Arta Bajrami me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram kurorëzoi edhe banoren që do të fitojë këtë edicion të Big Brother VIP Kosova.

Ajo po përkrah fuqishëm Julianën dhe i uron asaj fitoren.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e saj në Instagram. /Prive.al\

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *