Luiz Ejlli ka shprehur pëlqimin e tij për Kiara Titon që ditët e para që ata u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2” nga ana tjetër moderatorja është treguar më e rezervuar.

Teksa Luizi i kërkonte një puthje, ajo refuzonte duke i thënë se do ia jepte kur ajo ta ndjente. Puthja e shumëpritur erdhi kur Vëllai i Madh u tha banorëve që të organizonin një dasmë në kuadër të lojës. Secili prej tyre mori një rol dhe nusja e dhëndri u bënë pikërisht Kiara dhe Luizi.

Teksa ‘prifti’ që ishte Kristi tha ‘mund ta puthësh nusen deri diku’, ishte moderatorja që iu afrua këngëtarit dhe e puthi. E që nga ai moment puthjet e përqafimet nuk kanë ndaluar. Por së fundmi, Kiara i ka shprehur hapur ndjenjat Luizit, duke i thënë: “Sa inat më vjen që ke filluar të më pëlqesh kaq shumë”.

Pjesë nga biseda: Luizi: Nuk ngopem duke të të parë. Fli këtu, nuk ka gjë, nuk jam duke të kërkuar gjë. Fli, seriozisht. Kiara: Ah sa inat më vjen që ke filluar të më pëlqesh kaq shumë Luizi: Ka mundësi të lutem se dua me të pa Kiara: Jo, të kam shumë inat. E di pse them kam inat? Se them mund të bësh gabime, e ti fal pastaj. Luizi: Nuk do bëj gabime, për Zotin.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *