Pas eliminimit të Efit Luizi ka filluar të ndihet i vetmuar në “Big Brother VIP”. Ai e ka perjetuar mjaft rende largimin e saj pasi kishin krijuar nje grup te mire qe mbeshtesnin njeri tjetrin.

Kjo pasi ajo ishte kthyer në krahin e tij të djathtë brenda shtëpisë, së fundmi, gjatë një bisede me Kiarën, Luizi është shprehur se loja është bërë e vështirë pasi ka 8 banorë kundër.

Pas deklaratës së tij ka reaguar dhe Efi nga jashtë. Ajo ka publikuar në Instastory një postim mbështetës për shokun e saj. “Nuk je kurrë vetëm kur qëndron pranë të vërtetës, sepse e vërteta është gjithmonë me ty”, shkruhet në postim, teksa Efi ka shtuar:

Mirëmëngjes vetëm Luizit! Ndryshe, Efi fitoi shume fame ne momentin kur u eliminua nga nominimi i dyfishte qe beri Dea Mishel duke nominuar Luizin, Kiaren dhe Efin ku kjo e fundit u eliminua.

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *