Arbër Xhaja, piloti i cili u bë i famshëm vitin e kaluar në BB, ishte i ftuar së fundmi përballë moderatores Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’.

Arbër Xhaja rrëreu se këtë vit rregullat e Big Brother VIP, janë tërësisht ndryshe.

Fansat vazhdojnë të këmbëngulin të dërgohen parashuta me dedikime për të preferuarin e tyre Luiz Ejlli, por siç e kemi parë të gjithë, produksioni i ka kërkuar banorëve të futen brenda në shtëpi dhe të mos shohin dedikimet e fansave.

Produksioni ka marr nje vendim që në fillim që të mos lejohen fluturimet për momentin.

Duke qenë se kam qenë pjesë e Big Brother vjet, vendosa ta respektoja këtë vendim. Nuk i kam pyetur sepse nuk kam dashur të përzihem por më kanë thenë që do të na lajmërojnë në një moment të dytë.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *