Gjon Karrica vazhdon të trajtohet në QKUK pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore mëngjesin e sotëm. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Karrica ka pësuar një lloj sulmi epileptik sot rreth orës 08:30 të mëngjesit. Aktualisht ai ndodhet në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

“Gjendja e tij ka qenë shumë e rëndë. Tani është në reanimacion dhe në gjendje më stabile” ka thënë një burim për gjendjen e “Lugatit”. Për shëndetin e Gjon Karricës, ka dal me njoftim edhe Big Brother.

“Banori i Big Brother VIP Kosova, Gjon Karrica, i njohur si Lugati, sot në mëngjes ka pasur një shqetësim shëndetësor, për të cilin menjëherë i është ofruar ndihma profesionale mjekësore dhe tash është në gjendje stabile.

Karrica, vazhdon të jetë nën mbikëqyrje të mjekëve dhe momentalisht nuk ka shqetësime. Klan Kosova do të vazhdojë ta njoftojë zyrtarisht opinionin për gjendjen shëndetësore të banorit të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova”, thuhet në njoftim.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *