Këtë javë në emisionin Kojshia Show mysafirë në studio ishin aktori i njohur nga Shqipëria, Julian Deda, aktori nga Kosova, Simon Tanushi si dhe Miss Përcjellësja e Parë e Kosovës për vitin 2022, Melisa Demhasaj, shkruan Korrespodenti.

Biseda me mysafirët në studio nuk kaloi pa folur edhe për një ngjarje që mori mjaft vëmendje nga opinioni mbarë shqiptarë, e cila ndodhi ditë më parë në Big Brother VIP Albania 2. Bëhet fjalë për rrëfimin e Luizit se është i sëmurë me kancer si dhe reagimin e produksionit rreth kësaj ngjarje që kishte ndodhur brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania 2’.

Aktori Julian Deda, në Kojshia Show tregoi se çfarë mund të fshihet pas gjithë kësaj ngjarje. Ndiqeni emisionin nga minuta 18:00 për ta dëgjuar versionin e Julian Dedës për “sëmundjen” e Luizit.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *