Luizi është kthyer në një prej banorëve më të komentuat të edicionit të këtij viti të BBVA, ndërsa sonte (e shtunë) është në mesin e të nominuarve për t’ua larguar nga shtëpia.

Fenomeni i momentit është padyshim Luizi. Nga një këngëtar i harruar i skenës shqiptare, Luizi është kthyer në një afeksion për një pjesë të mirë të publikut e madje edhe një pjese të mirë të personazheve publik të cilët kanë shfaqur publikisht mbështetjen.

Mes tyre edhe spikerja e RTSH, Eri Muco. Madje së fundi ajo ka bërë një video, ku hap edicionin informativ me mbështetjen e saj për Luizin.

“Para se të filloj këtë ditar, doja t’ju thoja se unë jam me Luizin. Dhe nëse do të martohem bashkeshorti im i ardhsshëm duhet të jetë si Luizi”. Këtë video spikerja e ka shpërndarë edhe vetë në rrjetet e saj sociale./albeu.com/

Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *