Mbrëmjen e djeshme ka pasur një debat mes Tea Trifonit dhe Luiz Ejllit, ku e pranishme ishte edhe Kejvina Kthjella. Kjo e fundit, në një moment i kujtoi prime-n e kaluar dhe i tha se “çfarë e thua sot, nuk e thua nesër”.

Gjithashtu modelja i tha këngëtarit se “jo çdo gjë sillet rreth tij dhe se është bërë i bezdisshëm edhe jashtë”.

Kejvina: Ti e kuptuam se pse nuk acarohesh, e kuptuam arsyen, se ça thua tani nuk e thua më nesër

Luizi: Nuk jam Lul Basha, ça thua sot nuk e thua nesër

Kejvina: Është e vërtetë. Ti ta ndryshon muhabetin në sekondë, bën lojëra fjalësh

Kejvina: Dorëzohu zemra ime, domethënë në sensin se ta kemi kuptuar tipin

Kejvina: Tani thua është e bardhë pastaj thua e zezë

Kejvina: Tani dole aty, doje me mashtruar…

Luizi: Aty më rri, kaq desha, aty do më bini mua

Kejvina: Është fakt, është një gjë e qartë. E kam te mashtrimi, jo të gjejë që the. Mashtrove, mashtrove një popull të tërë

Luizi: Po. Ça do bëni pas të shtunës nëse rri këtu?

Kejvina: Ça pretendon? Kur mashtron, a mendon se të merr njeri seriozisht?

Luizi: Fiks, po pas të shtunës ça do bëni nëse jam këtu?

Kejvina: Do vazhdosh të mashtrosh

Kejvina: Ne do rrimë këtu të bëjmë lojën tonë. Ça mendon se çdo gjë është rreth teje

Luizi: Në këtë shtëpi do ta sjellin të gjithë rreth meje

Kejvina: 100 për qind je bërë i bezdisshëm edhe jashtë

Luizi: Nëse të shtunën vazhdoj e rri,

Kejvina: Je bërë si zilja e mëngjesit

Kejvina: As nuk e depiloj fare për ty, as për asnjërin këtu, se e kam 12

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *