Top Channel po vazhdon të sjellë projekte nga më të ndryshme televizive që i kanë mbajtur njerëzit të‘gozhduar pas ekranit’.

Pas edicionit të parë të “Big Brother VIP” që padyshim ishte aq i suksesshëm sa jehona e personazheve vazhdon edhe sot, edicioni i dytë i tij ka nisur në 24 dhjetor.

Banorët e “BBV2” po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Vetëm pak më parë ngacmimet mes Kristit dhe Kejvinës nuk kanë munguar. Kristi është shprehur në mënyrë ironikr se si është të jesh i martuar me Kejvinën dhe normale që Kejvina nuk e la pa përgjigje

Kristi: Imagjino ta kesh Kejvinën grua

Kejvina: Lum ai.. me siguri nuk do merzitet kurrë se çdo ditë do i dukem një njeri ndryshe

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *