Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë, prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen, duke u bere nje nga prezantueset me te perfolura.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj, ni, dyshja nuk po ndahen nga njëri-tjetri ku shpesh sjellin imazhe bashke.

E Donaldi është treguar shumë i kudjesshmë për ditëlndijen e Borës, ai e ka dërguar në një vend të bukur për ditëlindjne e saj të 31-të Bora ka sjell disa imazhe të bukura nga vendi ku po e feston ditëlindjne e saj e rrethuar me me të dashurit e saj.

Duke qene se ka lindur ne stinen e dimrit dhe i eshte vendosur emri Borana aj ka vendosur qe kete ditelindje ta kaloj ne nje vend me bora ne baze te imazheve qe ka sjellur ne Instagram./ORAinfo/

Shiko fotot:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *