Afërdita Dreshaj u bë nënë për herë të parë para një viti.

Ajo solli në jetë djaln që e quajten Sky Blu.

Së fundmi bashkë me djalin e bashkëshortin ndodhen në pushime.

Nga atje publikoi një foto të ëmbël të Sky dhe sa shumë qenka rritur./InfoKosova/

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *