Edoni është zgjuar i mërzitur sot.

Ai ka thënë se po ndjehet shumë keq pasi doli në nominim për herë të parë, njofton Klankosova.tv.

Teksa fliste me disa banorë, ai vazhdimisht thotë se këtë nuk e ka pritur dhe se është shumë nervoz.

Ndiqni bisedën në videon më poshtë.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *