Ditë më parë në ndeshjen Zvicër-Serbi, dy djemtë kosovar Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka na bën krenar me fitore.

Për t’i nderuar ata, reperi i famshëm kosovar Capital T në koncertin e mbajtur në Zvicër i bëri një dedikim emocional.

Ai kërkoi nga fansat të thërrisnin emrat e dyshes, duke brohoritur sebashku njezeri.

“Kështu e festuam fitoren javën e kaluar në Cyrih. Duhet ta bëja për vëllezërit e mi Xherdi X Xhaka Suksese sonte dhe gjithmonë vllazni ”, ka shkruar Capo.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *