Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares, Andi Lila i ka bërë një rreng deputetes më të re të Partisë Demokratike, Oriela Nebiaj.

Will Ori Nebiaj replace Grida Duma in Parliament? - Euronews Albania

E ftuar në emisionin “E diell”, Lila mori një dë nim për të cilin duhet të merrte Nebiajn në telefon dhe t’i thoshte që nuk e meritonte mandatin. Mirëpo pavarësisht situatës, duket se Nebiaj e ka marrë me sportevitet.

Andi Lila: Alo, Ori çkemi? Në Amerikë, je zgjuar? Desha të të them se nuk e mendon mandatin e deputetes?

Ori Nebiaj: Po shumë mirë mendon. Unë të mora në telefon e thashë mos e ka parë që jam në Nwë York, ka ndonjë rob këtej dhe do me i marrë ndonjë porosi. Tipike kështu muhabetesh.

Andi Lila: Të përshëndes shumë. Je shumë e mirë!

Ori Nebiaj ka ditëlindjen, urimi i vecantë që i bëri Flori! – Revista Bordo

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *